Doğru Yatak Seçimi

Eğer bir hasta yatağı satın almak veya kiralamak gerekiyorsa şüphesiz şaşırtıcı bir dizi seçenekle karşı karşıya geleceksiniz. İşte doğru ve en iyi hasta yatağı seçimi sürecinde sizlere yardımcı olacak bazı tavsiyelerim. 

Her şeyden önce, bakım ekibinizin önerilerini takip etmek çok önemlidir. Bu ekip, doktorlar, hemşireler, fiziksel terapistler ve mesleki terapistleri içerir. Onlar hastanın ihtiyaçlarına ve durumlarına bağlı olarak önerilerde bulunacaklardır.

Seçim sürecinde katkısı olacak diğer insanlar da hasta ile aynı evde yaşayan eş, çocuk, akraba veya bakıcı personel olarak sayılabilir. Hastane yatakları kendi içinde, şilte ve aksesuarlarına göre değişir. Hasta yatağı çeşitleri, elektrikli, yarı elektrikli veya manuel olarak değişir. Yarı elektrikli yatak genellikle baş ve ayak konumlandırma sağlar.

Whatsapp Numaramız
Hasta yatakları whatsapp
Google Plus
Bumerang - Yazarkafe
Hasta Yataklarında Kalitenin Önemi
Tercih edeceğiniz karyola modeli, hastanızın günlük faaliyetlerini gerçekleştirebilecek konforda, dayanıklı ve güvenli olmalıdır. Bu bağlamda Emek Hasta Yatakları sizlere ideal çözümler sunmaya devam ediyor. Firmamız hasta yatağı kiralama sürecindeki tüm işlemleri sizleri yormadan, konusunda uzman ekibiyle gerçekleştirmektedir. Hastanızın rahat bir tedavi süreci geçirebilmesi için sizlere elektrikli hasta yatakları ve benzeri hasta karyolaları tavsiye ediyoruz. Firmamızda elektrikli hasta yataklarının motorlu, manuel, ahşap gibi modellerini bulabilirsiniz. Motorlu hasta yatakları modellerimiz de 2, 3 ve 4 motorlu hasta yatakları olarak değişik kategorilerde toplanmıştır. 2 motorlu hasta yatağı modelleri baş ve ayak hareketi kabiliyetine sahipken, 3 motorlu hasta yataklarının yüksekliği ayarlanabilmekte, 4 motorlu hasta yatakları ise tüm bu hareketleri yapabilmekte ve ayrıca trendelenburg hareket kabiliyetine sahiptirler.

Hasta Yatakları
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1448 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın