Doğru Yatak Seçimi

Eğer bir hasta yatağı satın almak veya kiralamak gerekiyorsa şüphesiz şaşırtıcı bir dizi seçenekle karşı karşıya geleceksiniz. İşte doğru ve en iyi hasta yatağı seçimi sürecinde sizlere yardımcı olacak bazı tavsiyelerim. 

Her şeyden önce, bakım ekibinizin önerilerini takip etmek çok önemlidir. Bu ekip, doktorlar, hemşireler, fiziksel terapistler ve mesleki terapistleri içerir. Onlar hastanın ihtiyaçlarına ve durumlarına bağlı olarak önerilerde bulunacaklardır.

Seçim sürecinde katkısı olacak diğer insanlar da hasta ile aynı evde yaşayan eş, çocuk, akraba veya bakıcı personel olarak sayılabilir. Hastane yatakları kendi içinde, şilte ve aksesuarlarına göre değişir. Hasta yatağı çeşitleri, elektrikli, yarı elektrikli veya manuel olarak değişir. Yarı elektrikli yatak genellikle baş ve ayak konumlandırma sağlar.

Whatsapp Numaramız
Hasta yatakları whatsapp
Google Plus
Bumerang - Yazarkafe
Partner Firmalar
Hasta yatağı imalat, satış ve kiralama sektöründe işbirliği yaptığımız firmalar ve web siteleri:

Firma
Emek Sağlık Hasta Yatağı İmalatı
Haskar Medikal Hasta Yatakları
Radikal Medikal Hasta Yatağı
Emek Hasta Yatakları
Hürriyet Medikal Hasta Yatağı
Witra Havalı Yatak
Hasta Karyolaları İle İlgili Bilgiler

Hasta Karyolası İle İlgili Bilgiler

Hastaların hayata bakış açısını ve hastaların hareketleri kolaylaştıran yataklara hasta yatakları denmektedir. Medikal piyasasında genel itibari olarak hasta karyolası alanında lider şirket olan Emek Sağlık; kendini bu alanda geliştiren firmamız, hasta yatağı satışında bir çok ile hizmet götüren ve bu hizmeti aynı gün vererek hasta yatakları alanında çığır açmış şirkettir. Hastaların kısa dönemli ihtiyaçlarını gidermek için firmamız; hasta Karyolası kiralama ve hasta yatağı kiralama hizmeti vermektedir. Kiralık hasta yatağı veya kiralık hasta karyolası hizmetinden yararlanmak için bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi illerimizde hasta karyolası kiralama hizmeti vermekteyiz. Tabi aynı zamanda havalı yatak kiralama ve tekerlekli sandalye kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerden yararlanmak için bizi arayın ve aynı gün yerinize teslimat yapalım. Medikal piyasasının oldukça geniş bir alan olması bu alanda her medikal firması geniş medikal malzemelerini sunamamaktadır. Medikal firmalarının bir çoğu tekerlekli sandalye, el bandajı, korseler, oksijen tüpü, oksijen cihazları, solunum cihazları, oksijen makinesi, hasta bezi, visco yataklar, walker, nebulizatör, tansiyon cihazı gibi bir çok ürün satmakla birlikte bizim sattığımız ürünleri bulundurmamaktadır. Emek Sağlık bu tür yan medikal ürünleri de satmaktadır. Firmamız daha çok hasta karyolası, hasta yatakları, hasta yatağı, havalı hasta yatağı gibi ürünler üzerine yoğunlaşmış ve bu tür ürünlerin pazarlamasında oldukça ilerlemiştir. Evde bakım için öncelikli ekipmanlardan biri olan hasta yatakları, hastaların bir çok açıdan hayatlarını daha rahat geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Elektrikli hasta yatağı üzerindeki bir kumanda, hastalara oldukça rahat bir şekilde hareket kabiliyeti sunmaktadır. İstanbul gibi büyük şehirlerde bu tür medikal ürünleri elde etmeniz kolaylaşmış olup internet aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Emek Sağlık Firması'nın İstanbul’da her iki yakada şubeleri olup, Ankara ilimizde de şubeleri bulunmaktadır. İstanbul ve Ankara dışında, Kocaeli şubemizden de Kocaeli geneline hizmet alabilirsiniz. Hasta karyolaları ayak hareketli, baş hareketli yada asansörlü modelleri ile 3 değişik modelden oluşmaktadır. Türkiye’de daha çok satılan ya da piyasada olan ürün iki hareketli olan yani ayak ve baş kısmı hareket eden hasta karyolası olan modeldir. Hastalara en fazla yardımcı olan hareket ise baş kısmı hareketi yani hastaya oturma hareketi sağlayan bölümdür. Hastaların durumlarına veya psikolojilerine göre hasta yatağı seçimi yapmalıyız. Eğer ki hastanız yatalak bir hasta ise hasta karyolası yanı sıra havalı yatak kullanmanız gerekmektedir. Havalı yatak alımı yada kısa dönemli yatmalar için havalı yatak kiralama hizmetlerimiz için bizi arayınız. Kiralık havalı yatak hizmetinde yararlanmak için İstanbul, Ankara ya da Kocaeli’nde ikamet etmiş olmanız gerekmektedir.

Hastaneler için değişik model ve ebatta üretim yapan Emek Sağlık, hastanelerin ihtiyaç veya taleplerine göre hasta karyolası üretimi yapmaktadır. Hastanelerin ihale veya taleplerini karşılamak için ar-ge çalışması yapan firmamız en fazla 45 gün içerisinde teslimat yapmaktadır. Hastane yatakları için öncelikle hastanelerin talepleri alınmakta ve bu talep doğrultusunda hasta yatağı üretimine geçilmektedir. Yurt dışı hastane ya da diğer kuruluşların taleplerini ise % 15 peşinat alarak işlem başlatılmaktadır. Emek Sağlık yurt içi yada yurt dışı talepleri karşılayabilmek için ar-ge çalışmaları ve yatırımları devam etmektedir. Yurt dışı taleplerde prosedür oldukça değişkenlik göstermekte olup bu talep yada arz meselesi ülke yada firma yapısına göre değişiklik göstermektedir. Arap ülkeleri yada balkan ülkelerinin bizlerden talebi oldukça yüksek seviyede devam etmektedir. Ülkemizi en güzel şekilde temsil etme ve bizlerin düzeyli şekilde büyüyerek, artçı sarsıntısında sarsılmamak için oldukça temkinli ve oldukça düzenli ilerlemekteyiz.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1621 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın