Doğru Yatak Seçimi

Eğer bir hasta yatağı satın almak veya kiralamak gerekiyorsa şüphesiz şaşırtıcı bir dizi seçenekle karşı karşıya geleceksiniz. İşte doğru ve en iyi hasta yatağı seçimi sürecinde sizlere yardımcı olacak bazı tavsiyelerim. 

Her şeyden önce, bakım ekibinizin önerilerini takip etmek çok önemlidir. Bu ekip, doktorlar, hemşireler, fiziksel terapistler ve mesleki terapistleri içerir. Onlar hastanın ihtiyaçlarına ve durumlarına bağlı olarak önerilerde bulunacaklardır.

Seçim sürecinde katkısı olacak diğer insanlar da hasta ile aynı evde yaşayan eş, çocuk, akraba veya bakıcı personel olarak sayılabilir. Hastane yatakları kendi içinde, şilte ve aksesuarlarına göre değişir. Hasta yatağı çeşitleri, elektrikli, yarı elektrikli veya manuel olarak değişir. Yarı elektrikli yatak genellikle baş ve ayak konumlandırma sağlar.

Whatsapp Numaramız
Hasta yatakları whatsapp
Google Plus
Bumerang - Yazarkafe
Partner Firmalar
Hasta yatağı imalat, satış ve kiralama sektöründe işbirliği yaptığımız firmalar ve web siteleri:

Firma
Emek Sağlık Hasta Yatağı İmalatı
Haskar Medikal Hasta Yatağı
Radikal Medikal Hasta Yatağı
Emek Hasta Yatakları
Hürriyet Medikal Hasta Yatağı
Witra Havalı Yatak
Hasta Karyolası İstanbul

Hasta Karyolası İstanbul

Hasta Karyolasının Önemi

Hasta karyolası, hastaların bakımlarının doğru şekilde yapılması ve bedenlerinin zarar görmemesi noktasında son derece önemlidir. Ameliyat sonrasında ya da tedavileri süresinde hastaların donanımlı, özel tasarım hasta karyolalarında yatmalıdır. Yatalak hastaların, hareket kabiliyeti çok zor olan yaşlıların da hasta karyolasında yatması çok önemlidir. Hasta yatakları özel şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler, klasik karyolalardan farklı olarak çeşitli açılardan hareket kabiliyetine sahiptir. Sırt ve ayak kısımlarından birçok farklı pozisyonda sabitlenebilir. Bu şekilde, hastanın yatağı üzerinde yemek yemesi, okuması, dinlenmesi, ya da yatar pozisyonda kanepesini kullanması mümkün olur. Özellikle yatalak hastalar günlük yaşamlarının tamamını, uzun tedavisi olan hastalar ise önemli kısmını burada geçirebilirler.

Hasta karyolalarının ayak, baş ve korkuluk kısımları sağlam ve anti bakteriyel olarak tasarlanmıştır. Bunların temizlenmesi kolaydır, ayrıca indirilip kaldırılabilir. Karyolalar yükselip alçalma özelliklerine sahiptir.

Hasta Karyolası Konusunda Firmamız Doğru Seçim

Hasta karyolası almak için profesyonel firmalardan yararlanmak çok önemlidir. İstanbul ve çevresi için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Hasta karyolası İstanbul firmamız, birbirinden farklı ama hepsi de kaliteli ve donanımlı modellerle hizmet vermektedir. Hem satın alma, hem de hasta yatağı kiralama İstanbul için firmamız uygun modellere sahiptir. Hasta karyolası kiralama İstanbul ve hasta yatağı kiralama İstanbul seçeneklerimizle, komple hem karyola, hem de yatak kiralama hizmetleri verilmektedir. Hasta karyolası kiralama İstanbul hizmetlerinde, modellerin hem model, hem de parça garantili olduğunu ekleyelim.

Hasta karyolası İstanbul olarak, bu alanda üretim yapan en özenli ve kaliteli markalarda çalışmaktayız. Satış ve hasta yatağı kiralama İstanbul çalışmalarımızda hastalarımızın güvenle kullanacakları modeller sunulmaktadır. Sitemize ulaşmak ve hemen modelleri incelemek, başvuru yapmak için "hasta karyolası İstanbul" veya "hasta yatağı kiralama İstanbul" yazarak hemen sitemize tıklayabilirsiniz.

Hasta Karyolası İstanbul

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
324 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın