Doğru Yatak Seçimi

Eğer bir hasta yatağı satın almak veya kiralamak gerekiyorsa şüphesiz şaşırtıcı bir dizi seçenekle karşı karşıya geleceksiniz. İşte doğru ve en iyi hasta yatağı seçimi sürecinde sizlere yardımcı olacak bazı tavsiyelerim. 

Her şeyden önce, bakım ekibinizin önerilerini takip etmek çok önemlidir. Bu ekip, doktorlar, hemşireler, fiziksel terapistler ve mesleki terapistleri içerir. Onlar hastanın ihtiyaçlarına ve durumlarına bağlı olarak önerilerde bulunacaklardır.

Seçim sürecinde katkısı olacak diğer insanlar da hasta ile aynı evde yaşayan eş, çocuk, akraba veya bakıcı personel olarak sayılabilir. Hastane yatakları kendi içinde, şilte ve aksesuarlarına göre değişir. Hasta yatağı çeşitleri, elektrikli, yarı elektrikli veya manuel olarak değişir. Yarı elektrikli yatak genellikle baş ve ayak konumlandırma sağlar.

Whatsapp Numaramız
Hasta yatakları whatsapp
Google Plus
Bumerang - Yazarkafe
Partner Firmalar
Hasta yatağı imalat, satış ve kiralama sektöründe işbirliği yaptığımız firmalar ve web siteleri:

Firma
Emek Sağlık Hasta Yatağı İmalatı
Haskar Medikal Hasta Yatağı
Radikal Medikal Hasta Yatağı
Emek Hasta Yatakları
Hürriyet Medikal Hasta Yatağı
Witra Havalı Yatak
Hasta Yatağı İhracat

Hasta Yatağı İhracat

            Ülke çapında özel bir üretim kapsamında fabrikasyon olarak hazırlanan ve bütün değişik hastalar adına iyileşme süreçlerini daha hızlı bir noktaya getirme imkanı veren hasta yatağı çeşitleri sadece ülke çapında değil aynı zamanda artık dünyanın birçok farklı ülkesine ihracat da yapılmaktadır. Oldukça kaliteli bir iskelet yapısına sahip olan ve ayrıca yanında getirdiği birçok özelliği kapsamında farklı hastalıklara sahip insanlar adına tedavi süreçlerini daha hızlı bir şekle getirmek için günümüzde çok büyük öneme sahip olan hasta yatağı ihracatı açısından da ülkeye büyük bir katkı sağlamaktadır.

            Fonksiyonel yapısı ve uluslararası standartlara bağlı kalmak suretiyle gerçekleştirilen çevresindeki değişik özellikleri sayesinde hastalara günlük bakım açısından büyük bir rahatlık veren hasta yatakları, ayrıca çok uygun fiyatlar kapsamında satın alma imkanını da yanında getirmektedir. Tabii günümüzde artık bu ürünler hasta yatağı ihracatı ile birlikte ülke içinde de satın alma fırsatı sunarken diğer yandan kiralama olanağını da sağlamaktadır.

 Kaliteli yapı içerisinde üretimleri sağlanan hasta karyolası çeşitleri ihracatı

            Her kısmı özel olarak üretim hattında tamamen kaliteli bir şekilde hazırlanan ve hastalar için iyileşme süreçleri kapsamında büyük bir rahatlık veren farklı hasta karyolası modelleri, bu uluslararası kalitesi sayesinde dünyanın farklı noktalarına ihracat da yapılmaktadır.

            Özellikle de Avrupa ülkelerine ve Amerika ile birlikte Rusya’ya yapılan ihracat kapsamında milyonlarca ürün bir yıl içerisinde gönderilmektedir. Bu sayede ülkeye büyük bir gelir kapısı da sağlayan birbirinden farklı modellerdeki hasta karyolası ihracatı kapsamında hazırlarken aynı zamanda ülke içinde de özellikle evlerde bakım yapıldığı zaman mutlaka tercih edilmektedir. Bu yatak çeşitlerini en önemli yapan durumlardan biri de şüphesiz motor uygulama bölümleridir.

            Tüm farklı yatakları belirli bir açılarda ve hızlarda hareket yeteneği sağlayan motor sayıları eşliğinde yataklar hastalara günlük olarak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Özellikle sırt kısmında arzu edilen açılarda hareket etme imkanı ile birlikte yemek yeme veya ilaç konularında büyük bir kolaylık elde edilmektedir. Bunun yanı sıra yemek masaları ya da felçli hastalar için lavabo veya tuvalet gibi özellikler de yine eklemiş olarak satın alınabilmektedir.

 Hem ihracat hem de ülke içi hasta yatağı satış hizmetleri

            Özellikle ihracat konusunda hasta yatağı modelleri her yıl oldukça yoğun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dünyanın farklı kıtaları ve değişik ülkelerine yapılan ihracat sayesinde hem ülke ekonomisine büyük bir katkı sağlanırken aynı zamanda hastalar için büyük bir avantaj da yanında sunmaktadır. Diğer yandan teknoloji ile birlikte buna paralel olarak daha fonksiyonlar yapılar içerisinde üretimleri yapılan hasta yatağı ihracatı noktasında da her yıl bu durum daha fazla artış göstermektedir.

            Hastaların tedavi süreçlerini daha hızlı bir hale getirmek için değişik ve fonksiyonel yapı altında bu kaliteli ürünler çok uygun fiyatlar kapsamında ülke içinde de gönül rahatlığıyla satın alınabilir.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
294 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın